FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI 2017/2018 AKADEMİK YILI GİDEN ÖĞRENCİ SONUÇ LİSTESİ VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

 

Farabi Değişim Programı 2017/2018 akademik yılı giden öğrenci sonuçları (Kabul-Red-Yedek olma durumları) için hazırlanan liste ektedir.

Ekli listede öğrencilerin tercih ettikleri Üniversitenin karşısında “YEDEK” ifadesi varsa, bunun anlamı öğrencilerin karşı üniversitenin yedek listesinde olduğu ve o üniversiteye kabul edilen öğrenciler feragat ederlerse karşı kurumun kendileriyle iletişime geçeceğidir.

Ekli listede öğrencilerin tercih ettikleri Üniversitenin karşısında “KONTENJAN DIŞI” ifadesi varsa, bunun anlamı iki Üniversite arasında imzalanan protokole veya karşı Üniversitenin ilgili bölümünün koyduğu kıstasa göre öğrencinin kontenjana giremediğidir.

Ekli listede öğrencilerin tercih ettikleri Üniversitenin karşısında “İKİLİ ANLAŞMA YOK” ifadesi varsa, bunun anlamı iki üniversite arasında Farabi Değişim Programı Protokolü imzalanmadığıdır.

ÖNEMLİ: Ekli listede öğrencinin tercih ettiği her iki Üniversitenin karşısında da “KABUL” yazıyorsa, öğrencinin bunlardan birini tercih edip diğerinden feragat etmesi gerekmektedir. 2 Mayıs 2017 Salı günü mesai bitimine kadar feragat dilekçesini Farabi Ofisine teslim etmelidir.

ÖNEMLİ: Karşı Üniversite tarafından kabul edilen öğrenciler, geçerli bir sebepten dolayı,   Farabi Değişim Programından yararlanmayacaklarsa, 2 Mayıs 2017 Salı günü mesai bitimine kadar feragat dilekçelerini Farabi Ofisine teslim etmelidirler.

ÖNEMLİ: Feragat Dilekçesi taslağını http://iste.edu.tr/farabi/belgeler ‘den indirip doldurduktan sonra imzalayarak Farabi Ofisine getirilmelidir.

ÖNEMLİ: Öğrencilerimizden ricamız maillerini sıklıkla kontrol etmeleridir.

 

“KABUL” edilen ve “YEDEK” durumdaki öğrencilerle 2 Mayıs 2017 Salı günü saat 13:30- 15:00 saatleri arasında bundan sonraki süreçte tarafların üzerine düşen sorumluluklarının anlatılacağı, bilgi ve belge paylaşımının yapılacağı bir toplantı gerçekleştirilecektir. Farabi Değişim Programı kapsamında “KABUL” edilen ve “YEDEK” durumdaki öğrencilerin bu toplantıda hazır bulunmaları önemle duyurulur. Belirtilen gün ve saatlerde toplantıya katılamayacak öğrencilerin önceden bu durumu Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğümüze haber vermeleri gerekmektedir.

 

TOPLANTI YERİ:

İskenderun Teknik Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Farabi Ofisi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Kat:3 Oda No:26

 

  İskenderun Teknik Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

  

 


"Liste" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ