TEK DERS SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE
Tek ders sınavına girecek olan bölümümüz öğrencilerinin “İskenderun Teknik Üniversitesi 2021-2022 Öğretim Yılı Ön Lisans/Lisans Akademik Takvimi içeriğinde Bahar dönemi için belirtilen 06.07.2021 tarihinde yapılacak olan Tek Ders Sınavı çerçevesinde, ilgili öğrencilerimiz doldurdukları ve imzalanmış oldukları tek ders başvuru formunun fotoğrafını veya taranmış halini transkript belgesi ile birlikte en geç 04.07.2021 tarihinde saat 17:00’a kadar Arş. Gör. Onur Eser KÖK’e iletmesi gerekmektedir.
Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölüm Başkanlığı