YAZ STAJI HAKKINDA DUYURU
Mekatronik Mühendisliği Bölümü yaz stajları, Staj 1 (Makine Stajı - 20 gün) ve Staj 2 (Elektronik Stajı - 20 gün) olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. Bölümümüz öğrencilerin yaz stajlarını staj yönergesindeki uygulama ilkelerine göre yapmaları ve staj defterlerini belirlenen yönergeye göre hazırlamaları gerekmektedir.
BÖLÜM BAŞKANLIĞI
EKLER:
Mekatronik Mühendisliği Staj Yönergesi
Staj Defteri