İSTE Kitap Bağış Kampanyasıİskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) olarak, yeni kurulan kütüphanemizin geliştirilmesi kapsamında "kitap bağış kampanyası" başlatmış bulunmaktayız. Özellikle üniversite öğrencilerimizin eğitim, öğretim ve kültürel bağlamda kendilerini geliştirmelerinde katkı sağlayacağını düşündüğümüz; ansiklopedi, sözlük, teknoloji, bilim, kültür ve sanat üzerine bilimsel kitap ve dergiler, romanlar, hikâye kitapları, Türk ve Dünya Edebiyatı'ndan çeşitli klasikler, vb başta olmak üzere, kütüphane koleksiyonumuzu zenginleştirecek eserlerin Kütüphanemize bağışlanmasını arzu ediyoruz.
Aşağıdaki/ekteki özelliklere haiz ve uygun bilgi kaynaklarını Üniversitemiz Kütüphanesine bağışlamak için aşağıda verilen telefon numarasını arayabilir, Kütüphanemize bizzat bırakabilir ya da belirtilen adreslere aşağıdaki formu doldurup bağış isteğinizi e-posta ile gönderebilirsiniz. Tüm bağışlar kayıt altına alınacak olup, bağışçı tarafından istendiği takdirde kitapların kim tarafından bağışlandığı da kitabın üzerine yazılabilecektir.
Değerli öğrencilerimizden de istediğimiz bir husus var. Yeni eğitim-öğretim yılı için İskenderun'a, okulunuza gelirken, kayıt için İskenderun'a gelirken, evinizde atıl duran yukarıda bahsi geçen kitaplar, eserler varsa, en az bir tanesini Üniversite Kütüphanemiz için getirmenizi diliyoruz.
Desteğiniz ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

İletişim
İskenderun Teknik Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlüğü
Merkez Kampüs, 31200, İskenderun, Hatay, Türkiye 

Tel: 0 (326) 613 56 00-11 79
E-Posta : kddb@iste.edu.tr
E-Posta : tugba.onbasigil@iste.edu.tr"İSTE Kitap Bağış Kampanyası İle İlgili Ek Bilgiler" isimli dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ